PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8414}

Orły Temidy

Legal Eagles
6,8 5 718
ocen
6,8 10 1 5718
Orły Temidy
powrót do forum filmu Orły Temidy

Ta blondyna gra taki piach że się nie da na to patrzeć...

ocenił(a) film na 7
Danilho

Ta blondyna to seksowna Daryl Hannah i w tym filmie gra bardzo dobrze:))) Aha jak chcesz zobaczyć naprawdę słaby film z Redfordem to obejrzyj (albo lepiej nie) Wielkiego Gatsbiego.

użytkownik usunięty
Danilho

Ja uważam, że film był sto razy lepszy niż poroniony "Gliniarz w przedszkolu", którego siłą napędową był... wiadomo, kto ;-). Ale niestety Reitman popełnił błąd wtykając tam Penelope Ann Miller i Pamelę Reed. I po co to było? Te panie skutecznie zniechęcają do obejrzenia tego filmu. Ja mimo to się przemogłem i jakoś przecierpiałem. Scena, w której chwiejąca się staruszka mierzy do Arniego z pistoletu, a na pomoc przychodzi mu koleżanka ze złamaną nogą. I ten nasz wielki, kinowy twardziel leżący na podłodze i wijący się z bólu. Litości! Oj, panie Reitman! Co się z panem stało po 1989?

Danilho

Fakt, arcydziełem nie jest, ale wg mnie nie jest najgorszy. Jeszcze nie widziałam wszystkich filmów Redforda, ale na razie najbardziej nie podobał mi się film "Niemoralna propozycja".

dorota10

co ty masz miedzy uszami?

kotbury

możesz sprecyzować?

ocenił(a) film na 7
dorota10

Daj spokój to jakiś prowokator. Popatrz na jego oceny, to praktycznie niemożliwe żeby 20 tys. filmów obejrzeć w życiu.

snake_plissken84

Tak, sądząc po tekstach, prowokator. A co do 20 tys. filmów, to tutaj da się chyba oceniać osobno każdy odcinek serialu. Może obejrzał całą Modę na sukces? :)))

ocenił(a) film na 7
dorota10

Na to nie wpadłem, ale być może tak :)

Danilho

co ty masz miedzy uszami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones