PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465138}

Terapia

In Treatment
8,0 4 212
ocen
8,0 10 1 4212
Terapia
powrót do forum serialu Terapia

Wszystko w tym serialu mi się podoba.Przewinęło mi się w życiu naprawdę duuużo seriali,ale żaden nie wniósł do mojego życia tyle co In treatment!(No i jeszcze SFU)To co aktorzy wyczyniają w tym serialu a w szczególności Gabriel Byrne to się w pale nie mieści:D Jego "pojedynki" z Giną w piątkowe dni są niesamowite.
In treatment dzierży pierwsze miejsce w moim rankingu seriali dramatycznych ex aequo z Six feet under:)Polecam wszystkim!

Dawid20

czy w tym serialu jest jakas akcja poza fotelem psychiatry? z tego co
widzialem z urówków to akcja jak w teatrze, gadają jedynie na fotelach ?

Brat_Dextera

No cóż, tak jak w prawdziwym życiu tak i w serialu psychoterapia polega na "gadaniu".W pierwszym sezonie akcja rozgrywa się faktycznie głównie w domu Paula chociaż nie tylko, ale nie chciałbym tutaj spoilerować;)W drugim sezonie jest podobnie aczkolwiek jest trochę więcej sytuacji poza gabinetem "doktorka" ;):)Tak jak wielu już zauważyło ten serial nie jest dla wszystkich, ale ten kto lubi taki klimat, to ta propozycja będzie IDEALNA.

Z ostatniej chwili: HBO potwierdziło 3 sezon!!!Serial prawdopodobnie wystartuje w trzecim kwartale 2010 roku:)

Dawid20

nie rozumiem czemu ludzie tutaj tak sie zachwycaja tym serialem?
jestem po 3 odc i wydaje mi sie nudny, zero akcji same dialogi.
chyba naprawde nie jest dla wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
Fanek_2

A czy wlasnie to nie jest najlepsze, najciekawsze i zupelnie niecodzienne, ze wlasnie w tym serialu bohaterowie tylko siedza w jednym pomieszczeniu i ze soba rozmawiaja. Musimy spojrzec na to co nas przyciaga do seriali. Dla jednych to jest wartka akcja i nieoczekiwane twisty, a dla innych to jest taki serial, ktory jest przegadany, bo jesgo sila wlasnie lezy w slowach...

krzykoz

Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!! serial wbil mnie w fotel.
Brawo brawo

Gabriel Byrne nie zagra w gownianym filmie czy serialu wiec mozna bylo sie tego spodziewac.

hamann666

ten serial pokazuje rozne sytuacje z zycia bohaterow i serial nie nudzi sie bo zeby ogladnac stan jednego pacjeta ogladamy caly tydzien i wracamy znow do niego i przypominamy sobie jego sytuacje co pomaga nam w lepszym rozumieniu bohaterow .Dobrze wiedziec ze sa jeszcze jakies seriale nie polegajace na zwrotach akcji i wiecznym przepychu jaki jest wokol bohaterow

ocenił(a) serial na 9
Dawid20

Z przyjemnością dołączam się do zachwytu nad "In Treatment". Praktycznie nie ma tu żadnej akcji, a mimo to serial trzyma w napięciu i wzbudza emocje. To niesamowite, jak zwykłe oglądanie czyjejś rozmowy może wciągnąć. Wielkie uznanie dla scenarzystów oraz aktorów, którzy stworzyli świetne, bardzo wiarygodne postacie.
Kolejna sprawa to realizm. W "In Treatment" mamy "psychoterpię na serio" i chwała HBO za właśnie takie jej przedstawienie. Nie ma tu cudownych uzdrowień co odcinek, terapia nie jest ukazana jako łatwy sposób na zmianę życia na lepsze. Wszystko jest długim procesem, gdzie terapeuta może jedynie pomóc pacjentowi zrozumieć własne zachowanie i towarzyszyć przy wprowadzaniu zmian.
A najlepsze w serialu jest to, że często sami czujemy pacjentami Paula i wraz z bohaterami odkrywany prawdę o ludzkiej psychice.

ocenił(a) serial na 10
Dawid20

podłączam się. ARCYDZIEŁO. począwszy od prowadzenia akcji, sposobu jego ukazania, jak i gra aktorska. wybitne.

ocenił(a) serial na 10
Dawid20

zgadzam się ze wszystkimi. serial GENIALNY!!! nie mogę się oderwać. ciekawe jak będzie się prezentować polska wersja już we wrześniu.

katjabylozajete

W jakim wrześniu? Coś Ci się pomyliło. :) 17 październik, godz. 20. Poza tym nie wiem na co możesz sie doczekac, bo polska wersja to tylko polscy aktorzy, scenariusz niemalze identyczny jak angielski z roznicami typu skrzypaczka zamiast gimnastyczki.

ocenił(a) serial na 10
piter236

Przeczytałam wywiad z Małgosią Belą i ona tam mówiła, że serial rusza we wrześniu... Nie mogę się doczekać, bo mnie bardzo ciekawi jak wypadną właśnie polscy aktorzy i jak serial będzie dostosowany do polskich realiów. Poza tym pierwszy sezon mi się tak podobał, że z chęcią bym go jeszcze raz obejrzała, więc identyczny scenariusz mnie nie zniechęca.

katjabylozajete

nie będę Cię przekonywać, chcesz to wejdź na beztajemnicKROPKAhboKROPKApl i sam sprawdź.

ocenił(a) serial na 10
piter236

spoko, przecież się nie kłócę

ocenił(a) serial na 1
Dawid20

Gówno nie arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones