Theresa RussellI

Theresa Lynn Paup

6,9
1 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Theresa Russell

Chyba lubi grać prostytutki (Whore 1991, Impulse 1990) nie wiem kogo gra w innych
filmach, ale na pewno obejrzę :D Nawet Sophie Marceau się przy niej chowa. Kocham Cię
Theressa!

trancefan1986

Nooo, w tych filmach to ona już była trochę starszawa. W ostatnich latach na Europie była wiele razy nadawana "Zmysłowa obsesja". Pewnie ominąłeś. Żałuj, bo byś oszalał jak ten facet grany przez Garfunkela, co ją zgwałcił, jak była nieprzytomna. O czasu do czasu leci też "Zwolnienie warunkowe", bo to jest bardzo dobry film. Najpewniej można się go spodziewać na TCM. I ona nigdzie tam nie gra prostytutki, ale na pewno kobietę wartą pożądania. Tych filmów szukaj, bo to jej najlepsze lata.

trancefan1986

Dzisiaj na Europie "Zwolnienie warunkowe" z Theresą Russel, godz.22.15. Nie przegap!

kociara_4

Dzięki za informację, ale ja mam ten film na kompie :D z Lektorem :D

trancefan1986

dzisiaj oglądałem film z jej udziałem Czarna Wdowa 1987 roku, gra tam zabójczynie bogatych facetów których wczesniej zaciąga przed ołtarz zeby po nich dziedziczyc , nie zmienia to faktu ze jest w tym filmie piękna,szkoda ze nie ma wehikułu czasu to bym, sie przeniosł w tamte czasy i bym się z nią ożenił/

konrii_2

Kiedyś może to się stać możliwe :)

trancefan1986

jeśliby się kiedyś stało możliwe to już by Cię ktoś raczej uprzedził

Dessylyn

Myślisz, że nie wybierze młodszego? :P

trancefan1986

W pewnym wieku już wszyscy są młodsi.

trancefan1986

Ja ją odkryłem dzięki wywiadowi z Tomkiem Beksińskim, w którym się on nią zachwycał.

trancefan1986

Uwielbiam ja w "Whore", ma babka dar 'snucia opowiesci'. i chodz to film dosc kampowy to jej narracja wzrusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones